ماسک زردچوبه و عسل

هر آنچه باید درباره ی ماسک زردچوبه و عسل دانست

در این مقاله سعی شده است تا به منظور رفع جوش صورت و داشتن پوست صورت سلامت راهکارهایی عملی ارائه شود، به همین دلیل درباره ی موضوعات زیر توضیحاتی داده خواهد شد:
• ماسک زردچوبه و عسل برای جوان ماندن پوست
• مواد لازم برای تهیه ی ماسک زردچوبه و عسل طبیعی
• طرز تهیه ی ماسک زردچوبه و عسل
• طرز مصرف ماسک زردچوبه و عسل

ماسک زردچوبه و عسل برای جوان ماندن پوست

خواص زردچوبه و عسل که در ماسک زردچوبه و عسل بروز پیدا می کند می تواند در بلند مدت اثرات معجزه آسایی را برای پوست به همراه داشته باشد، به طوری که چنانچه خانمی از ماسک زردچوبه و عسل استفاده نماید، توانسته است در دوران میانسالی چین و چروک پوست صورت خود را کاملا کنترل کند، به همین دلیل استفاده از این ماسک برای حداقل هفته ای یک بار به منظور بهره مندی از خواص بی نظیر آن توصیه می شود؛ خواصی نظیر:
• رفع جای جوش
• رفع چین و چروک پوست
• رفع لک های قهوه‌ای روی صورت
مواد لازم برای ماسک زردچوبه و عسل
مواد لازم برای تهیه ی ماسک زردچوبه و عسل شامل عسل طبیعی و زردچوبه ی با کیفیت به اندازه ی یک قاشق مربا‌خوری می باشد.

طرز تهیه ی ماسک زردچوبه و عسل طبیعی

بهتر است ظرفی تقریبا کوچک برای راحتی کار انتخاب گردد، سپس به داخل این ظرف، زردچوبه و عسل طبیعی به اندازه ی تعیین شده ریخته شود و به صورتی با یکدیگر مخلوط گردند که مخلوطی کاملا یک دست به دست بیاید؛ چنانچه مخلوط خیلی خشک شد، با اضافه کردن چندین قطره آب تمیز می توان به ترکیب مناسب رسید.

طرز مصرف ماسک زردچوبه و عسل

ابتدا بهتر است روپوشی مناسب روی لباس پوشیده شود تا ماسک روی لباس نریزد، سپس بایستی صورت به طور کامل شسته شود، ماسک را باید به صورتی ملایم با انگشت طوری که به طور کامل تمام قسمت های پوست صورت را به صورت کاملا یک دست بپوشاند، روی صورت مالید. حتما بیست دقیقه زمان لازم است تا ماسک بر پوست صورت اثر لازم را اعمال کند.

چطوری ماسک زردچوبه و عسل را پاک کنیم؟

شستن این ماسک باید با آب ولرم و با استفاده از ۲ عدد ابر گرد کوچک انجام شود؛ چراکه استفاده از دست برای پاک کردن این ماسک، به احتمال زیاد لباس ها را کثیف خواهد کرد. چنانچه پس از تمیز کردن ماسک، پوست صورت دچار کمی خشکی شده باشد، با استفاده از کرم رطوبت پوست به میزان خیلی کم، حالت خشکی پوست برطرف خواهد شد.

چرا ماسک زردچوبه و عسل؟

برای استفاده از این ماسک چند دلیل وجود دارد که برخی از این دلایل عبارت هستند از:
فواید عسل طبیعی و زردچوبه ی مرغوب بسیار فراوان است و تمامی این خاصیت های بی نظیر در این ماسک وجود دارد، نکته ای که ذکر آن در این جا لازم است این است که حتما بایستی خرید عسل طبیعی از فروشگاه های معتبر نظیر فروشگاه شیمبال انجام شود تا این ماسک با اطمینان خاطر تهیه و مصرف شود.
• بسیاری از مردم علاقه مند به داشتن پوست صورتی بدون جوش و لکه هستند، به همین دلیل چنین ماسک هایی می تواند نیاز آن ها را برطرف سازد.
• عده ای به جوان سازی پوست خود علاقه دارند و با به کار بردن این ماسک روند پیری پوست صورت خود را کند می کنند.
• برخی از افراد دارای پف زیر چشم هستند و با این ماسک این مشکل خود را از بین می برند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فیلم های جالبی داریم پیج من را دنبال کنید
مشاهده