خرید عمده عسل

فروش عسل کندویی به صورت عمده

سالهای زیادی است در زمینه تولید عسل کندویی فعالیت می کنیم. تمایل زیادی داشتیم عسل های کندویی پرورشی تولیدی خودمان را به بازار خرده فروشی و سازمانی به صورت آنلاین عرضه کنیم ، به همین دلیل وب سایت شیمبال را در سال ۹۸ ایجاد کردیم . هدف و معیار ما از همان ابتدای شروع فعالیت کیفیت و بازار دائمی است .

۳ نوع عسل کندویی پرورشی را تولید می کنیم .عسل کنار که در استان خوزستان و درشهرستان باصفای دزفول و همچنین عسل گون و عسل کوهستان در استان لرستان در شهرستان خرم آباد تولید می شود.

۳ نوع عسل تولیدی ما  با کیفیت درجه ۱  بازار هستند که به طبع قیمت بالاتری نسبت به عسل های درجه ۲ و درجه ۳ بازار دارند. ما در واقع عسل‌های کاملا تغذیه ای تولید و عرضه نمی کنیم.

شما می توانید سفارش عسل در حلب و یا دبه‌های ۲۵ کیلویی و همچنین پت پلاستیکی ۱ کیلویی داشته باشید. و البته در صورت درخواست پت بدون لیبل ارسال می‌شود تا بتوانید از نام برند خود برای عرضه عسل‌ها استفاده کنید.

سوالات قبل از خرید عسل عمده

معمولا سوالاتی که شما از ما می کنید

امکان درخواست عسل خاص

امکان درخواست عسل وجود دارد . نحوه تهیه ما به این شکل است که ما عسل مورد نظرشما را از همکاران مورد اعتماد تهیه می کنیم.

تغذیه آب شکر دارید

معمولا  زنبور دارن ، زنبورهای خود را با آب شکر تغذیه میکنن . که البته توسط آزمایشگاه قابل تشخیص است. هر کندو که با آب و شکر تغذیه شده باشد، ۳ تا ۴ برابر یک کندوی عسل طبیعی عسل تولید می‌کند و به همین علت قیمت عسل طبیعی چند برابر عسل تغذیه‌ای است. چرا که اگر قیمت عسل طبیعی چند برابر عسل تغذیه‌ای نباشد، برای زنبوردار به صرفه نیست که عسل طبیعی تولید کند و می‌تواند با تولید عسل تغذیه‌ای سود بیشتری به دست آورد اما عسل تهیه شده توسط ما با آب شکر تغذیه نمی شوند. البته در مواردی با توجه به شرایط مکانی پوشش گیاهی و فصلی ممکن است مقدار کمی استفاده شود.

عسل با قیمت ارزان

عسل کندویی درجه ۳ که زنبور عسل با آب شکر زیاد تغذیه شده باشد جز موارد همکاری ما نمی باشد.

حداقل خرید

حداقل خرید عسل عمده ۲ حلب و یا بیش از ۵۰ کیلوگرم عسل می باشددر این صورت قیمت‌ها به صورت عمده حساب می‌شود.

نحوه پرداخت وجه

نحوه کار به این صورت است که خریدار عسل ، هزینه محصول را قبل از ارسال بایستی از طریق کارت به کارت پرداخت نماید و همچنین می توانیم از طریق سایت  بستر پرداخت را فراهم کنیم.

تضمین شما چیست؟

کسانی که نمی توانند حضوری خرید کنند هیچ نگرانی از این بابت نداشته باشند سایت شیمبال از سال ۹۸ شروع به فعالیت کرده و برند ما دارای نماد اعتماد می باشد . همچنین شماره ثابت و مکان ما مشخص می باشد. خرید و فروش به صورت حضوری انجام می شود

کار به صورت چکی؟

در مرحله اول خرید به صورت چکی کار نمی کنیم ،ولی در مراحل بعدی مشکلی وجود ندارد.

شماره تماس حسین یوسفی

اگر برای بازار همیشگی آماده اید با ما تماس بگیرید

۰۹۱۶۶۹۰۵۵۷۳