شیمبال

عسل چهل گیاه درجه ۲

خرید عسل کنار شیمبال

۱۴۰.۰۰۰ تومان

جزئیات

عسل گون کوهستان

خرید عسل گون شیمبال

۲۳۰.۰۰۰ تومان

جزئیات

عسل کنار (سدر) درجه ۱

۲۵۰.۰۰۰ تومان

جزئیات

توضیحات

خرید عسل طبیعی از زنبوردار معتمد شیمبال

شاید شما هم از جمله کسانی باشید که دغدغه‌ی خرید عسل طبیعی و اصل را دارند، اما زنبوردار و یا فروشنده‌ی معتمدی را نمی‌شناسند. ما در شیمبال با انتخاب بهترین عسل‌ها از نقاط مختلف ایران و از زنبورداران قابل اعتماد، این امکان را فراهم کردیم تا عسل خام و درجه یک به دست شما برسد.با وجود اینکه راه‌های متفاوتی برای تشخیص عسل طبیعی بیان می‌شود اما در واقع تنها تضمین، انجام آزمایش تخصصی است یا این که خرید را از یک فرد و یا مجموعه معتمد انجام دهید.با وجود اینکه راه‌های متفاوتی برای تشخیص عسل طبیعی بیان می‌شود اما در واقع تنها تضمین، انجام آزمایش تخصصی است یا این که خرید را از یک فرد و یا مجموعه معتمد انجام دهید. اینجاست که باید به زنبوردار آقای حسین یوسفی اعتماد کنید و با خیالی آسوده از کیفیت و طعم بی‌نظیر عسل خالص شیمبال در سبد غذایی خود استفاده کنید.

مزیت خرید اینترنتی عسل

از مهمترین مزیت‌های خرید اینترنتی عسل از فروشگاه شیمبال این است که این تضمین برای شما وجود دارد که عسل طبیعی‌ به دستتان می‌رسد که دارای برگه آزمایشگاه میباشدهمچنین از هر نقطه از کشور این امکان برای شما وجود دارد تا سفارش خود را ثبت و دریافت کنید. بسته‌بندی این عسل‌ها نیز به نحوی است که علاوه بر مصرف شخصی، می‌توانید از آن به عنوان یک هدیه متفاوت برای دوستان و آشنایان هم استفاده کنید.

انتخاب عسل بر اساس خواص

اگر قصد خرید عسل طبیعی و یا فرآورده‌های آن را دارید می‌توانید بسته به خواص هر یک و یا سلیقه‌ی خودتان، محصول مورد نظر را سفارش دهید.عسل کنار: تقویت کننده پوست و مو، فعال‌کننده‌ی حافظه و رشد کودکان، از بین برنده کرم روده و معده، تقویت قوای جنسی، مفید برای گرم مزاجان

خرید عسل طبیعی چه خواصی دارد که عسل صنعتی یا کارخانه ای ندارد؟

عسل طبیعی به دلیل خالص بودن خواص زیادی دارد که عسل صنعتی رایج در سوپر مارکت های حاضر در بازار به علت مواد قندی افزدونی آن خواص درمانی را ندارند . در مقاله علمی و معتبر بین الملی به صورت مفصل به خواص عسل کنار پرداخته ایم.

عسل طبیعی شیمبال را از کجا میتوانیم تهیه کنیم ؟

خرید عسل طبیعی شیمبال فقط به صورت اینترنتی می باشد، همچنین از هر نقطه از کشور این امکان برای شما وجود دارد تا سفارش خود را ثبت و دریافت کنید. یکی از مزایای خرید عسل از سایت شیمبال ، شرکت در قرعه کشی می باشد که هر سه ماه یکبار انجام می شود و به قید قرعه به تعدادی از عزیزان عسل شیمبال هدیه داده می شود. شما همچنین می توانید در صورت عدم رضایت از عسل تا مدت زمان ۵ روز تقاضای بازگشت وجه داشته باشید .

خرید عسل خام

تمامی عسل‌های موجود در فروشگاه شیمبال به صورت خام (گرما ندیده) هستند. مزیت خرید عسل خام این است که تمامی آنزیم‌های موجود در عسل، که بیشتر خواص درمانی نیز ناشی از آن است حفظ می‌شود.هر چند حرارت دادن عسل به منظور جلوگیری از تخمیر و شکرک زدن آن انجام می‌شود و اگر به شیوه‌ی درست انجام شود صدمه‌ای به عسل وارد نمی‌شود، اما متاسفانه بیشتر این محصولات به شیوه‌ی نادرست فرآوری می‌شوند. که این باعث از بین رفتن برخی از خواص عسل می‌شود.