درمان پروستات

صفر تا صد درمان پروستات به روش طبیعی

درمان پروستات به روش طبیعی یکی از جدیدترین پژوهش های صورت گرفته در بین محققین بوده که نتایج شگفت انگیزی به همراه داشته است. گیاهانی وجود دارد که معجزه بخش مشکلات پروستات است.

درمان پروستات به روش طبیعی با گیاه گزنه

در صورتی که درگیر اختلالات پروستات هستید میتوانید از گیاه گزنه خشک شده استفاده کنید. این گیاه تاثیر گذاری مستقیم بر روی مشکلات پروستات دارد.

طریقه مصرف: برای اینکه تاثیر گذاری گیاه به خوبی مشخص شود باید در هر شبانه روز و هر ۷ ساعت از دمنوش گزنه استفاده کنید. از برگ و ساقه گیاه با آب جوش استفاده کنید. مقدار مصرف را افراطی نکنید. این دمنوش مزه خوبی ندارد و می توانید مقداری عسل را با آن ترکیب کنید تا طعم بهتری ایجاد نماید.

درمان پروستات به روش طبیعی با کدو

افرادی که درگیر مشکل ورم پروستات هستند می توانند از دانه کدوی طبی استفاده کنند. پوست کدو باید جدا شود. البته که روغن دانه کدو نیز بسیار تاثیر گذار است و یکی از بهترین موارد درمان پروستات به روش طبیعی محسوب می شود.

طریقه مصرف: در صورتی که بتوانید روغن دانه کدوی طبی را پیدا کنید می توانید هر ۸ ساعت یک بار به میزان ۲۰ قطره ای آن را میل کنید. بهتر است در استفاده افراطی از این روغن دقت داشته باشید.

درمان پروستات به روش طبیعی با زنجبیل

زنجبیل در لیست گیاهانی قرار دارد که خاصیت ضد سرطانی دارد. این گیاه برای درمان سرطان پروستات و همینطور کوچک کردن پروستات بسیار مفید خواهد بود. در صورتی که در مجاری ادرار خود مشکل دارید استفاده از زنجبیل بهترین گزینه برای شما خواهد بود. زنجبیل سبب می شود که جلوی التهاب پروستات گرفته شود و به نوعی آنتی اکسیدان محسوب می شود.

درمان پروستات به روش طبیعی با گیاه ایرانی نخل اره ای

یک گیاه گرم وجود دارد که به آن گیاه ایرانی نخل اره ای گفته می شود این گیاه برای جلوگیری از سرطان پروستات گزینه بسیار خوبی محسوب می شود. برای اینکه بتوانید از گیاه نخل اره ای نتیجه خوبی بگیرید می بایست میوه خشک شده آن را مصرف نمایید. انواع مختلفی از این میوه وجود دارد که به صورت پودر و قرص و تنتورهای مایع نیز عرضه می شود.

درمان پروستات به روش طبیعی با تخم کتان

میزان امگا ۳ موجود در تخم کتان بسیار زیاد است و به نوبه خود سبب می شود که سرطان پروستات کاهش یابد. اینطور که مشخص است استفاده از روغن کتان نیز می تواند اثر بخشی زیادی داشته باشد.

طریقه مصرف: می توانید از پودر کتان تازه در ماست استفاده کنید. تخم کتان و لبنیات ترکیب خوبی محسوب می شود و یکی از بهترین مواردی بوده که می تواند طعم دل انگیزی داشته باشد.

درمان پروستات به روش طبیعی با شیرین بیان

تورم پروستات توسط گیاه شیرین بیان برطرف می شود. البته بهتر است است که ریشه شیرین بیان را دم کنید تا هم طعم بهتری داشته باشد و هم از نظر طب سنتی گزینه خوبی محسوب شود. در بهترین شرایط این گیاه می تواند برای بافت های داخلی بدن نیز اثر گذاری بسیار خوبی داشته باشد.

درمان پروستات به روش طبیعی با گیاه دم اسب

در صورتی که درگیر مشکلات پروستات هستید استفاده از گیاه دم اسب بهترین گزینه برای شما خواهد بود. می توانید مشکلات مربوط به ادرار را نیز توسط این گیاه درمان نمایید. اینطور که پزشکان توصیه کرده اند می توانید به مقدار ۲ گرم از گیاه دم اسب را استفاده کنید. این مقدار می بایست توسط متخصص طب سنتی مورد تایید قرار بگیرد. مصرف بیش از اندازه این گیاه دردسر ساز است.

درمان پروستات به روش طبیعی با شبدر قرمز

شبدر قرمز یکی از گیاهان بسیار عالی برای درمان پروستات به روش طبیعی است به طوری که سبب می شود تورم پروستات به حداقل برسد و همینطور از سرطان پروستات نیز جلوگیری می کند.

طریق مصرف: می توانید این گیاه را به صورت دمنوش مصرف کنید تا اثر گذاری مناسبی داشته باشد. این گیاه و سایر گیاهانی که برای درمان پروستات به روش طبیعی استفاده می شود طبع گرم و خشک دارند و به نوبه خود می توانند گزینه مناسبی محسوب شوند. در ارزیابی های صورت گرفته برخی از گیاهان هستند که از نظر طبع برای بدن دردسر ساز هستند و باید به اندازه استفاده شوند.

 

مصرف فیبرهای گیاهی یکی از بهترین موارد درمان پروستات به روش طبیعی

فیبرهای گیاهی که شامل سلولز و همی سلولز هستند و همینطور پروتئین های گیاهی مانند سویا یکی از بهترین موارد برای درمان پروستات به روش طبیعی هستند. همینطور استفاده از سبزیجاتی مانند کلم گل، کلم پیچ و کلم تکمه از دیگر گزینه های مهم محسوب می شود. این سبزیجات شامل ایندول، کربونیل و گلوکاریک هستند که طعم بی نظیری فراهم می سازند و به نوبه خود میتوانند اثربخشی خاص خود را داشته باشند. هر یک از فیبرهای گیاهی می بایست مناسب با مشکل بدن استفاده شود.

 

درمان پروستات به روش طبیعی با چای سبز

چای سبز در لیست گیاهانی قرار دارد که به عنوان یک آنتی اکسیدان بسیار قوی عمل می کند. چای سبز شامل ماده کوئرستین بوده و برای تورم پروستات گزینه خوبی است. از سوی دیگر چای سبز التهاب مربوط به پروستات را برطرف می سازد.

طریقه مصرف: میتوانید روزانه سه نوبت و در هر نوبت یک قاشق مرباخوری از چای سبز را به صورت دمنوش استفاده نمایید. مصرف طولانی مدت چای سبز سبب لاغری و کاهش وزن نیز می شود.

 

درمان پروستات با سرکه سیب

سرکه سیب اجازه نمی دهد که غده پروستات بزرگتر شود و به نوبه خود علائم پروستات را تسکین می دهد. بهتر است که از سرکه سیب به صورت طبیعی و اصل به همراه مقداری آب گرم استفاده شود. سرکه سیب در لیست محصولاتی قرار دارد که هم خاصیت زیادی دارد و هم اجازه می دهد که بدن بخش های تخریب شده خود را بازسازی نماید. شما می توانید از سرکه سیب با بهترین خاصیت استفاده نمایید. اینطور که بررسی ها نشان می دهد این اثربخشی طبیعی و طولانی مدت است و نتایج خاص خود را به همراه دارد. خواص سرکه سیب بسیار بیشتر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *